Jak działamy : zamówienia, reklamacje, zwroty, zawieszenia cateringu

Jak działamy:

Jak działamy

Z ilu posiłków składa się catering dietetyczny?

Jak działa dieta – Zamówienia

Zamówienia składamy przez Sklep lub formularz – szybkie zamówienie.  Na formularzu wybieramy dni diety. Czas dostawy uzależniony jest od miejscowości i został opisany w zakładce Strefa Dowozu.  Za zamówienie płacimy z góry  przelewem lub przez PayU.

Promocje realizowane są tylko przez sklep on-line.

Każde zamówienie potwierdzimy mailem, który będzie zawierał:

 – harmonogram dostaw

 – potwierdzenie adresu dostawy

 – ilość dni diety

 – datę pierwszej dostawy

 – kwotę do zapłaty (jeśli nie opłacono)

Menu w formie elektronicznej

codziennie rano wyślę Ci mailem menu i składniki posiłków.

Rezygnacje.  

Jeżeli już zapłaciliśmy a chcemy zrezygnować z cateringu to można dokonać rezygnacji nie później niż 48h przed dostawą, z której rezygnujemy. Nie ma problemu. Rezygnacje z posiłków zakupionych przez Groupon podlegają zasadom zwrotów Grouponu. 

Reklamacje.  

Jeżeli usługa cateringu dietetycznego jest niezgodna z zamówieniem to należy zgłosić ten fakt mailowo na adres biuro@fitwarzywko.pl. Reklamacje rozpatrujemy maksymalnie w ciągu 14 dni. Zazwyczaj rozpatrujemy je w najbliższym dniu roboczym. 

Zwroty.  

Jeżeli z jakiegoś powodu chcesz zwrócić catering to prosimy o wcześniejszy kontakt mailowy biuro@fitwarzywko.pl lub telefoniczny +48 570 56 44 11

Zawieszenie dostaw cateringu dietetycznego

Prosimy o informację 48 h przed dostawą. Wydłużymy okres zamówienia o niewykorzystane dni.

Zestawy diety pudełkowej na sobotę i niedzielę dostarczymy w piątek wieczorem i w sobotę rano.  Na dni treningowe proponujemy zestawy o wyższej kaloryczności z dodatkowym posiłkiem mięsnym lub nabiałowym.

Jak działamy – kiedy dostarczamy catering dietetyczny?

Posiłki dostarczamy dnia poprzedzającego wieczorem lub w dniu diety rano. Nasi kurierzy dojadą do Ciebie między 16-23 oraz od 2-8, oczywiście jeśli podasz adres, będziemy w stanie określić znacznie węższe ramy czasowe. Warszawa, Katowice, Łódź dostawy odbywają się od 2 w nocy do 8 rano. Szczegóły na stronie Strefa Dostaw

Nasze posiłki, sporządzane są w dniu dostarczenia pod Twoje drzwi. Dzięki wieczornej dostawie masz pewność, że będą również odpowiednio przechowywane. Do tego masz pewność, że zdarzenia losowe jak choćby korki nie powstrzymają naszego kuriera przed dostarczeniem diety!

Jak działamy – kiedy rozpoczniemy realizację zamówienia?

Zamówienia wprowadzamy do systemu w dni robocze od 10:00 do 17:00. Zamówienia złożone po 17:00 wprowadzane są w następnym dniu roboczym. 

Każde nieopłacone zamówienie ma status „wstrzymane” pomimo wysłania do Państwa harmonogramu dostaw. Przekazanie zamówienia do realizacji następuje po otrzymaniu potwierdzenia przelewu (nie dotyczy zakupu przez nasz sklep i opłaceniu przez PayU oraz przez Groupon).

Najlepiej zaraz po otrzymaniu harmonogramu dostaw, do godziny 17:00 wysłać potwierdzenie przelewu.

Wystawiamy faktury vat.

Godziny otwarcia biura:

telefon +48 570 56 44 11          w dni robocze od 10:00 do 17:00

www.fitwarzywko.pl

facebook.com/fitwarzywko

biuro@fitwarzywko.pl

Powiązane zdjęcia: