Menu i składniki posiłków

Przygotowujemy menu naszej diety pudełkowej w oparciu o zasady zbilansowanego odżywiania. Zależy nam na opracowaniu oferty posiłków smacznych, a jednocześnie odpowiednio dopracowanych pod kątem składników, wartości odżywczych oraz wartości kalorycznej. Wraz z dostawą do domu w każdy poniedziałek trafia do naszych klientów tygodniowe menu w formie papierowej, ale też udostępniamy je online właśnie tu. Dzięki temu każdy może zapoznać się ze wszystkimi posiłkami planowanymi na najbliższe dni.

Obok standardowego menu proponujemy naszym Klientom dietę pudełkową w wersji wege oraz wege bez ryby. Dla osób uczulonych na gluten oraz nietolerujących laktozę przygotowaliśmy osobne zestawy dań. Zależy nam bowiem na dostosowaniu naszej oferty menu do potrzeb świadomych konsumentów. Tworząc jadłospis zwracamy uwagę zarówno na sumaryczną wartość kaloryczną i smak, jak też na trendy. Przygotowujemy posiłki inspirowane kuchnią europejską oraz azjatycką.

Wyjątkową dietą jest są zestawy Sport. Do każdego zestawu dodajemy jeden posiłek białkowy. Zazwyczaj jest to chude mięso grillowane lub gotowane z niewielką ilością warzyw. Ilość mięsa w diecie SPORT to około 120 gram i nie jest jest wliczone do bilansu kalorycznego.

W FitWarzywko masz wpływ na Twoje pudełka. Ocenisz każde danie zaraz po posiłku. Ocenisz także dopasowanie godzin dostaw, opisy potraw. Dzięki Twoim ocenom doskonalimy system obsługi klienta, potrawy oraz system dostaw.

Catering dietetyczny menu i składniki

Składam Zamówienie

Lista alergenów