Dieta Pudełkowa

Elegancka Dieta Pudełkowa  3 Dniowy Test tylko 99 zł

Tylko teraz Dieta Pudełkowa już od 36 zł za dzień.

Stały rabat 20%

 Kod rabatowy “warszawa” na zakupy na co najmniej 10 dni diety. Rabat jest ważny na terenie Warszawy i obowiązuje na posiłki 5 daniowe zakupione przez sklep.

FitWarzywko
Magda w pracy

Z pasją przygotowujemy Twoje posiłki.

Bez obaw dołącz do niemal 2000 osób, które schudły razem z nami!!!  

Otrzymasz:

– 5 zdrowych i zbilansowanych posiłków

– sztućce do każdego zestawu

– codziennie rano menu i składniki na maila

Łatwo złóż zamówienie, zapłać przelewem.

Wybierz dowolne dni diety. 

Wczytuję kalendarz...
Powered by Booking Calendar

W miejscu kodu rabatowego wpisujemy “promo99”

Promocja obejmuje 5 posiłków do 2000 kcal dziennie przez 3 dni.

Zestawy promocyjne nie obejmują wykluczeń.

Dostawa po przysłaniu potwierdzenia przelewu.

Jak to zrobimy?

Codziennie wieczorem, pod Twoje drzwi, dostarczymy  Dietę Pudełkową w estetycznej torbie i ślicznych, szczelnie zapakowanych pudełkach . Trzydniowy test Diety Pudełkowej pozwoli Ci na sprawdzenie czy nasza kuchnia jest dla Ciebie.

Z czego robimy Dietę Pudełkową?

W naszych daniach używamy tylko naturalnych produktów. Możliwe, że nie zobaczysz już białego chleba. Soli prawie nie używamy. Większość potraw poddajemy obróbce termicznej w piecach konwekcyjnych. Nie smażymy nawet jajecznicy. Jeśli jadłeś fastfoody to Dieta Pudełkowa, ze względu na użyte produkty i sposób obróbki, będzie zupełnie nowym doznaniem kulinarnym. Produkty do Pudełek zamawiamy u certyfikowanych dostawców. Nie robimy zapasów.

Dlaczego schudnę?

Wszystkie potrawy na etapie “projektowania” są bilansowane. Białka, tłuszcze i węglowodany stanowią odpowiednio:  B 20 – 30%, T 15 – 25%, W 50 – 65%. Dzięki temu unikniesz uczucia głodu. Zacznij od optymalnej kaloryczności. Z czasem będzie Ci zostawało  jedzenie. To znak aby zmniejszyć kaloryczność. Spokojnie, u nas prawie wszyscy tak mają. Jedzą coraz mniej i mają coraz więcej energii.

A co jeśli mam problemy z utratą kilogramów?

Niezależnie czy planujesz zrzucenie nadmiaru kilogramów, czy chcesz zdrowo się odżywiać,  możesz skorzystać z bezpłatnej wizyty u jednej z naszych pań dietetyczek. Po więcej informacji zapraszam na stronę https://fitwarzywko.pl/dietetyk.

Zostań klientem na Próbę i rozgryź Kod Rabatowy