Nasza misja

Nasi klienci – nasza misja

Ludzie z pasją, zdobywcy, odkrywcy, liderzy, naukowcy, przedsiębiorcy, sportowcy.

Ludzie, dla których ważne są osiągnięcia. Ludzie, którzy cenią czas, rodzinę i relaks.

Nasi klienci.

Wymagają wiele od siebie. Wymagają najwyższej jakości produktów i niezawodnej obsługi.

Mają świadomość zdrowego odżywiania. Akceptują tylko naturalne potrawy przygotowane z najwyższą starannością. Oczekują konkretnej wiedzy z czego i w jakich ilościach otrzymują posiłki.

Nasi klienci są ukierunkowani na sukces. Oszczędzają czas na tak przyziemnych zajęciach jak gotowanie czy robienie zakupów.

 

To Wy nauczyliście nas jak sprostać Waszym wymaganiom.

Dziękujemy, Elżbieta Pawlak i zespół FitWarzywko.

Dlaczego wybieram FitWarzywko?

  1. Codziennie rano na maila otrzymasz MENU a do tego inspirujący cytat na dobry początek dnia. Zobacz jak to działa TUTAJ
  2. Promocje i kody rabatowe na każdą okazję a do tego najlepsze ceny dla stałych klientów. Najlepsze kody rabatowe dla stałych klientów wysyłamy z przepisami diety pudełkowej.
  3. Łatwość zamawiania. Wybierasz dowolne dni diety. Możesz użyć szybkiego zamówienia i zapłacić przelewem po otrzymaniu harmonogramu dostaw lub możesz złożyć zamówienie i zapłacić on-line
  4. Wieczorne dostawy. Twój posiłek nie zaginie w nocy. Kurier dojedzie przed Twoim wyjściem do pracy. Otrzymujesz posiłek nawet w godzinę po nałożeniu do pudełka. ( nie we wszystkich strefach)
  5. Łatwo zmienisz harmonogram i rodzaj diety. Nie musisz tłumaczyć dlaczego. Po prostu przyślij maila.
  6. Dogodne metody płatności: przez sklep, przelew bankowy.
  7. Wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy legalnie działającą polską firmą. Zatrudniamy pracowników na umowę o pracę. W Polsce płacimy podatki.
  8. Twój zakup jest bezpieczny. Mamy przejrzystą politykę reklamacji, zwrotów i zawieszenia dostaw.
  9. Tylko w FitWarzywko masz wpływ na Twoje pudełka. Ocenisz każde danie zaraz po posiłku. Ocenisz także dopasowanie godzin dostaw, opisy potraw. Dzięki Twoim ocenom doskonalimy system obsługi klienta, potrawy oraz system dostaw.