Nasza misja

Jesteśmy zespołem zafascynowanym zdrowym odżywianiem,  sportem oraz zdrowym stylem życia. Na bieżąco śledzimy najnowsze przepisy dietetyczne, składy posiłków. Szukamy produktów nie skażonych chemią i jak najmniej przetworzonych. Nasze diety opieramy na regionalnych i lokalnych produktach. Produkty do naszych diet zamawiamy na bieżąco.  Posiłki składają się z  świeżych warzyw i owoców a mięsa pochodzą od sprawdzonych i certyfikowanych dostawców.

Przyrządzimy dla Ciebie dietę, dietę która zaprowadzi Cię do szczupłej sylwetki.

Policzymy kalorie , aby Twój wydatek energetyczny był niższy lub równy dziennemu zapotrzebowaniu. Z dietą FitWarzywko będziesz odżywiał się zdrowo a odchudzanie stanie się smaczne, kolorowe i przyjemne.

Odwiedź nas na facebooku. Dowiesz się o ciekawostkach żywieniowych i dietetycznych.

Dlaczego wybieram FitWarzywko?

  1. Codziennie rano otrzymasz na maila otrzymasz MENU a do tego inspirujący cytat na dobry początek dnia. Zobacz jak to działa TUTAJ
  2. Promocje i kody rabatowe na każdą okazję a do tego najlepsze ceny dla stałych klientów.
  3. Łatwość zamawiania. Wybierasz dowolne dni diety.
  4. Wieczorne dostawy. Twój posiłek nie zaginie w nocy. Kurier dojedzie przed Twoim wyjściem do pracy. Otrzymujesz posiłek nawet w godzinę po nałożeniu do pudełka.
  5. Łatwo zmienisz harmonogram i rodzaj diety.
  6. Bezpłatna wizyta u jednej z naszych pań dietetyczek. Profesjonalnie podchodzimy do odchudzania.
  7. Dogodne metody płatności: przez sklep, przelew bankowy.
  8. Wystawiamy faktury VAT. Jesteśmy legalnie działającą. Zatrudniamy pracowników na umowę o pracę. W Polsce płacimy podatki.
  9. Twój zakup jest bezpieczny. Mamy przejrzystą politykę reklamacji, zwrotów i zawieszenia dostaw.
  10. Tylko w FitWarzywko masz wpływ na Twoje pudełka. Ocenisz każde danie zaraz po posiłku. Ocenisz także dopasowanie godzin dostaw, opisy potraw. Dzięki Twoim ocenom doskonalimy system obsługi klienta, potrawy oraz system dostaw.