Ten Days – zestaw testowy na 10 dni

zestaw testowy na 10 dni standard

TenDays Najsmaczniejszy Zestaw Testowy.

Elegancka Dieta Pudełkowa – catering dietetyczny dostępny w atrakcyjnej cenie, zaledwie 39,9 złotych za 1 dzień diety, obejmujący wszystkie strefy dostaw. To idealne rozwiązanie dla osób, które pragną smacznie i zdrowo się odżywiać, jednocześnie oszczędzając czas na planowanie i przygotowywanie posiłków.

Zalety naszej diety:

  1. Zbilansowane Posiłki: Oferujemy 5 zbilansowanych posiłków dziennie, w skład których wchodzą śniadanie, 2 śniadanie, obiad, podwieczorek i kolacja. Każdy posiłek jest starannie dostosowany, aby zawierać odpowiednio 24%, 15%, 27%, 15%, 19% dziennego zapotrzebowania na składniki odżywcze.
  2. Atrakcyjna Cena: Nasza dieta jest dostępna w niewiarygodnie konkurencyjnej cenie – zaledwie 39,9 złotych za dzień. To rozwiązanie ekonomiczne dla wszystkich stref dostaw.
  3. Elegancka Dieta Pudełkowa: Nasz catering dietetyczny oferuje eleganckie pudełka z pełnym menu na każdy dzień. Dbamy o estetykę i jakość, by codzienne posiłki dostarczały nie tylko wartości odżywczej, ale również estetyczne doznania.
  4. Dieta Odchudzająca: Dostępny jest pakiet dietetyczny trwający 10 dni, skierowany szczególnie do osób pragnących schudnąć. Każdego dnia dostarczamy pięć posiłków o zbilansowanym zapotrzebowaniu kalorycznym. W ramach tego pakietu proponujemy zestawy do 1500 kcal, obejmujące diety standardowe ? mięsne i rybne.
  5. Łatwy Dostęp do Informacji: Codziennie rano otrzymasz na maila menu oraz szczegółowe składniki posiłków. Ponadto, na opakowaniu znajduje się waga oraz szczegółowy skład każdego dania, zapewniając pełną transparentność i kontrolę nad spożyciem kalorii.

Zamów nasz catering dietetyczny już dziś i doświadcz harmonii między smakiem a zdrowiem, bez konieczności poświęcania czasu na planowanie posiłków!

KOTLETY RUSKIE Z SOSEM PIECZARKOWYM I SURÓWKĄ Z MARCHEWKI
KOTLETY RUSKIE Z SOSEM PIECZARKOWYM I SURÓWKĄ Z MARCHEWKI
polędwiczki w sosie chrzanowym, z ryżem i warzywami na parze
polędwiczki w sosie chrzanowym, z ryżem i warzywami na parze

Powiązane zdjęcia: