współpraca

Bezpłatny poczęstunek dla klientek w Twoim salonie

Zapraszamy do współpracy salony fryzjerskie.

  1. Dostarczymy do salonu pyszne deserki. Próbki znajdują się w displayu i są gotowe do ekspozycji. W pudełku znajduje się 16 deserów. Każdy deser oklejony jest logo Fitwarzywko z unikalnym kodem rabatowym. W pudełku jest lista 150 kodów rabatowych. Po zrealizowaniu kodu przez klientkę, Salon otrzymuje gratyfikację finansową. Lista kodów służy do ewentualnej weryfikacji. Nie wszystkie kody zostaną zrealizowane przez klientki.
  2. Deser jest bezpłatnym poczęstunkiem dla klientek i do niczego nie zobowiązuje. Można wspomnieć o kodzie rabatowym dla klientki. Rabat dla klientki wynosi 10 zł przy zakupie zestawu testowego TEN DAYS. Zestaw został skonfigurowany tak aby był najkorzystniejszy na rynku. Kod rabatowy znajduje się na naklejce przyklejonej do kubka.
  3. Wymiary displaya to 30 cm X 15 cm X 22 cm wysokości więc można postawić go na stoliku przy który klientki oczekują na usługę.
  4. Salon określa zapotrzebowanie na displaye z deserami w zależności od natężenia  ruchu. Można założyć, że około 70 procent klientek skorzysta z poczęstunku.
  5. Termin przydatności do spożycia to około 2 dni.
  6. Jeśli salon ma wolne moce przerobowe, które chciałby wykorzystać to proponujemy dedykowany mailing do naszych klientów z informacją o promocji w salonie. Posiadamy bazę kilku tysięcy klientów.
  7. Dostawy odbywają się w nocy. Adresem dostawy może być dom właściciela, pracownika lub salon jeżeli miejsce dostawy jest bezpieczne od np ewentualnej kradzieży.

Serdecznie zapraszam do współpracy.