Elegancki Catering Dietetyczny z dostawą do domu

Wygodny i Estetyczny Catering Dietetyczny. Bez zmywania, bez gotowania. Z dostawą do domu.  3 Dniowy Test tylko 119 zł

Bez obaw dołącz do niemal 2000 osób, które schudły razem z nami!!!

Wiola w kuchni
Wiola

 

 

Z pasją przygotowujemy Twoje posiłki.

5 zdrowych i zbilansowanych posiłków

sztućce do każdego zestawu

codziennie rano menu i składniki na maila

Wybierz dowolne dni diety

Wczytuję kalendarz...

W miejscu kodu rabatowego wpisujemy „promo119”

Promocja obejmuje 5 posiłków do 2000 kcal dziennie przez 3 dni oraz 3 wejścia do klubu fitness Lokomotive (nieobowiązkowy).

Jedna osoba może skorzystać z promocji tylko jeden raz.

Zestawy promocyjne nie obejmują wykluczeń.

Dietę dowieziemy po przysłaniu potwierdzenia przelewu.

Jak wygląda Catering Dietetyczny?

Codziennie wieczorem, pod Twoje drzwi, dostarczymy  Catering Dietetyczny w estetycznej torbie i ślicznych, szczelnie zapakowanych pudełkach . Trzydniowy test Cateringu Dietetycznego pozwoli Ci na sprawdzenie czy nasza kuchnia jest dla Ciebie.

Z czego robimy Catering Dietetyczny?

W naszych daniach używamy tylko naturalnych produktów. Możliwe, że nie zobaczysz już białego chleba. Soli prawie nie używamy. Większość potraw poddajemy obróbce termicznej w piecach konwekcyjnych. Nie smażymy nawet jajecznicy. Jeśli jadłeś fastfoody to Catering Dietetyczny, ze względu na użyte produkty i sposób obróbki, będzie zupełnie nowym doznaniem kulinarnym. Produkty do Cateringu zamawiamy u certyfikowanych dostawców. Nie robimy zapasów.

Dlaczego schudnę?

Wszystkie potrawy na etapie „projektowania” są bilansowane. Białka, tłuszcze i węglowodany stanowią odpowiednio:  B 20 – 30%, T 15 – 25%, W 50 – 65%. Dzięki temu unikniesz uczucia głodu. Zacznij od optymalnej kaloryczności. Z czasem będzie Ci zostawało  jedzenie. To znak aby zmniejszyć kaloryczność. Spokojnie, u nas prawie wszyscy tak mają. Jedzą coraz mniej i mają coraz więcej energii.

 

A co jeśli mam problemy z utratą kilogramów?

Niezależnie czy planujesz zrzucenie nadmiaru kilogramów czy chcesz zdrowo się odżywiać,  możesz skorzystać z bezpłatnej wizyty u jednej z naszych pań dietetyczek. Po więcej informacji zapraszam na stronę https://fitwarzywko.pl/dietetyk.

Zostań klientem na Próbę i rozgryź Kod Rabatowy

Dieta pudełkowa z dostawą do domu to w pełni zbilansowany program żywieniowy. Decydując się na dietę pudełkową  nie tracisz czasu w kolejkach, w sklepach ani na gotowanie. Posiłki trafiają do Ciebie każdego dnia świeże i zaspokajają Twoje potrzeby żywieniowe. Nasz catering dietetyczny jest przewidziany na 1000, 1300, 1700, 2000, 2500, 3000 oraz 3500 kcal. Dzięki temu wariant dla siebie znajdzie u nas kobieta i mężczyzna w każdym wieku, jak też osoba pragnąca zrzucić kilka kilogramów, czy pragnąca zbudować masę mięśniową.