Dieta Office 3 posiłki

Dieta office biurowa 3 posiłki

Dieta biurowa to catering dietetyczny, który dostarcza posiłki do pracy lub na uczelnię. Dieta biurowa jest jednym z rodzajów diety pudełkowej, która jest skomponowana w taki sposób, aby zapewnić odpowiednią ilość składników odżywczych i kalorii potrzebnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu w ciągu dnia pracy lub nauki.

Posiłki w diecie office są zazwyczaj lekkie i łatwe do strawienia, a jednocześnie sycące i smaczne. W diecie biurowej znajdziemy różnorodne dania, takie jak zupy, sałatki, mięsa, ryby, kasze i warzywa.

Cateringi dietetyczne oferują różne rodzaje diet biurowych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i preferencji żywieniowych klientów. Dieta biurowa może być dostarczana codziennie lub kilka razy w tygodniu w zależności od wybranej oferty cateringowej.

Wybierzesz 3 dowolne posiłki spośród pięciu oferowanych w zestawie diety pudełkowej. Jeden z posiłków musi być obiadem.

Ważne – podana kaloryczność jest dla 5 posiłków. W zależności od wybranego zestawu uzyskasz różne wartości. Można przyjąć, że zazwyczaj będzie to około 70 % wybranej kaloryczności. Każdy posiłek zawiera odpowiednio 24%, 15%, 27%, 15%, 19% dziennego zapotrzebowania. 

Dieta pudełkowa
Dieta office biurowa 3 posiłki
Dieta domowa 3 posiłki
Dieta sport 6 posiłków
Dieta dla aktywnych dojrzałych osób
Dwudaniowe obiady. Zupa plus danie główne.
Dodaj komentarz